Карл Кори (karhu53) wrote,
Карл Кори
karhu53

Мечта идиёта: уничтожить русский мир

Оригинал взят у varjag_2007 в Мечта идиёта: уничтожить русский мир

В пост, посвященный изданию книг выдающихся украинских  русскоязычных писателей, в частности книги избранного выдающегося харьковского писателя Бориса Чичбабина, написавшего пронзительные строки:

С Украиной в крови я живу на земле Украины,
и хоть русским зовусь, потому что по-русски пишу,
на лугах доброты, что ее тополями хранимы,
              место есть моему шалашу.


Приходит фашистский нанятый тролль в русскоязычным псевдо Сергей Иванов и обещает, что когда такие, как он прийдет к власти, все русскоязычные будут уничтожены:

Сергей Иванов From: Сергей Иванов Date: Ноябрь, 23, 2013 05:02 (местное) (Ссылка)

СУД БОЖИЙ НА РОСІЙСЬКИМИ ГУМАНІТАРНИМИ ФАШИСТАМИ

Суд Божий над російськими гуманітарними фашистами буде обов’язково. Насаджувати іншу культуру на території українського етносу – це гуманітарна фашистська експансія. Фсб очікує ліквідація. В Україні не буде «русского мира», а буде наш УКРАЇНСЬКИЙ СВІТ. Всі люди в Україні будуть розмовляти українською мовою. А всю фсбшну агентуру ми ліквідуємо. Ворог буде розбиратий. Перемога буде за нами. З нами Бог. Бог і Україна. І так буде завжди.
(Ответить) (Thread)

Мне интересно - кто кураторы и заказчики подобных спермотоксикозных троллей и зачем в последнее время их насылают с нереальными угрозами?

УПД. НЕ могу не дополнить!!!

Сергей Иванов From: Сергей Иванов Date: Ноябрь, 23, 2013 05:36 (местное) (Ссылка)

БОЖЕ, ВЕЛИКИЙ, ЄДИНИЙ, НАМ УКРАЇНУ ХРАНИ.

Я НЕ ЦРУШНИЙ ТРОЛЬ. Я на половину "москаль", що полюбив Україну, її культуру і мову. Я проти масоно-сіоністських ЕС і США. Прийде час і Україна і Росія примиряться, а вас агентів фсб в Україні ми ліквідуємо. Так само до 2025 року буде ліквідований ваш гауляйтер путін. Саме фсб в Росії теж теж буде ліквідовано або реорганізовано без 5 го відділу та інших. Всі організації, що будують в Україні «русский мир» теж будуть ліквідовані. Дружба між Україною і Росією настане тоді, коли Росія відмовиться від ідеї насадження в україні російської мови і культури. Росія повинна зрозуміти, що в Україні своя мова, своя культура, своя історія, В УКРАЇНІ СВІЙ УКРАЇНСЬКИЙ СВІТ. Росія повинна зрозуміти, що в Україні всі люди повинні розмовляти українською мовою, бо це територія нашого українського етносу. От як Росія це зрозуміє, одразу між нашими країнами все наладиться. Після 2025 року путін буде ліквідований політично. І залишить політику. Фсбшна агентура буде маргіналізована і ліквідована. Не буде кому будоражити суспільство. Настане мир і спокій між Україною і Росією. P.S. В зв’язку з тим, що агент фсб берднік банить всіх, хто має проукраїнську позицію, мій екаунт після цього поста буде заблокований. БОЖЕ, ВЕЛИКИЙ, ЄДИНИЙ, НАМ УКРАЇНУ ХРАНИ. Цей славень в 2022-2025 році стане держаним український гімном і допоможе возродити і підняти Україну.
(Ответить) (Thread)Subscribe

promo karhu53 april 26, 2013 01:35 5
Buy for 20 tokens
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your reply will be screened

  • 2 comments